MENU

gmbr_ydp_rafi

TUAN HAJI MOHD. RAFI BIN ABDULLAH

YANG DIPERTUA

MAJLIS PERBANDARAN KLUANG

 

Gred Jawatan  : N54

Tarikh Lantik Pertama  :  01.06.1989

Tarikh Masuk Majlis Perbandaran Kluang : 01.11.2018

 

Kelulusan

  1. SARJANA MUDA PERAKAUNAN (KEPUJIAN), UITM
  2. DIPLOMA PERAKAUNAN, UITM

Senarai Sejarah Perkhidmatan       

Bil. Gelaran Jawatan Jabatan Tempoh
1 YANG DIPERTUA MAJLIS PERBANDARAN KLUANG 01.11.2018  -  SEKARANG
2 SETIAUSAHA MAJLIS BANDARAYA ISKANDAR PUTERI 01.07.2018 – 31.10.2018
3 PENGURUS BESAR PUSAT PELABURAN NEGERI JOHOR 01.11.2017 – 30.06.2018
4 KETUA PENOLONG SETIAUSAHA

BAHAGIAN PERUMAHAN

PEJABAT SETIAUSAHA KERAJAAN JOHOR

03.06.2013  -  31.10.2017
5

KETUA PENOLONG PEGAWAI KEWANGAN NEGERI JOHOR

(UNIT BELANJAWAN & PINJAMAN)

PEJABAT PERBENDAHARAAN NEGERI JOHOR 12.01.2011  -  02.06.2013
6

KETUA PENOLONG PEGAWAI KEWANGAN NEGERI JOHOR

(UNIT PEROLEHAN & PENGURUSAN ASET)

PEJABAT PENBENDAHARAAN NEGERI JOHOR 01.04.2007  -  11.01.2011
7

KETUA PENOLONG PEGAWAI KEWANGAN NEGERI JOHOR

(UNIT BELANJAWAN & PINJAMAN)

PEJABAT PERBENDAHARAAN NEGERI JOHOR 01.01.2004  -  31.03.2007
8 PENOLONG PEGAWAI KEWANGAN  NEGERI JOHOR PEJABAT PERBENDAHARAAN NEGERI JOHOR 01.08.1997  -  31.12.2003
9 PENOLONG AKAUNTAN PEJABAT PERBENDAHARAAN NEGERI JOHOR 01.06.1989  -   31.07.1997

 

Kemaskini Terakhir: Isnin, 25 March 2019 - 1:36pm